Sérum na mihalnice pre krásny, hustý a silný pohľad

Skôr či neskôr si na sebe začneme všímať nedostatky. Pochopiteľne, všetko, čo nám prekáža, sa snažíme nejakým spôsobom zakamuflovať. To isté sa týka aj rias, ktoré svojou dĺžkou, hustotou či farbou nezodpovedajú tomu, čo by sme chceli. No nakoľko je tento problém známy už dlhodobo, výrobcovia sa s tým pokúsili niečo urobiť. Tak namiešali sérum na mihalnice, ktoré podporuje ich rast, ale aj hustotu, nakoľko pôsobí už v ich samotnom korienku. Tento „vynález“ pomohol vyriešiť problém mnohých ľudí, ktorí seba samých vnímali ako neatraktívnych. Pohľad je predsa jedna z prvých vecí, čo má upútať nielen opačné pohlavie, ale aj človeka, s ktorým komunikujeme. Povedzme si preto o tomto prípravku na rast mihalníc niečo viac.

oko s mihalnicami

Problém trápi najviac ženy

Irónia osudu je taká, že čím viac si človek na niečo potrpí, tým viac má s tým roboty. Aby sme to uviedli do praxe, dajme to do kontextu s našou témou. Ženy si na svojom  zovňajšku potrpia oveľa viac ako muži. Jednak preto, že sa to od nich očakáva a jednak preto, že to majú v sebe. Ak teda spozorujú, že niečo nie je tak ako má byť, napr. že majú nevýrazné mihalnice, hľadajú riešenia na ich zvýraznenie. Prvým, čo každému napadne sú riasenky. Ide však o dočasné riešenie, ktoré sa po odlíčení vytratí. Iným, trvalejším riešením je sérum, ktoré vám do niekoľkých týždňov predĺži riasy tak, že ani nebudete veriť, že sú vaše.

Mnohokrát zatajovaným faktom je aj to, že aj mužov ich zovňajšok zvykne trápiť. Len sa to nedáva na svetlo sveta tak, ako pri ženách. No ale u mužov sa s riedkymi, svetlými a krátkymi mihalnicami stretávame len veľmi zriedkavo. Práve oni bývajú z tohto hľadiska obdarení viac, čo majú na svedomí mužské hormóny. No môže sa stať, že majú slabší pigment buď na pokožke všeobecne alebo vo vlasových folikuloch. Z toho vyplýva, že aj oni môžu mať problém s neviditeľnými mihalnicami, no sérum môže v ich raste a zvýraznení pomôcť rovnako mužom ako ženám. Výhodou je, že ho nie je vidieť (je priesvitné), takže sa nemusíte báť, aby vás niekto obviňoval z líčenia.

Ako funguje a ako rýchlo rastú mihalnice s použitím séra?

Používanie tohto prípravku nie je v ničom náročné. Rozdiel v aplikácii je len v tom, či si zakúpite produkt so štetinovým aplikátorom alebo takým, aké majú linky na oči. Sérum na mihalnice so štetinovým aplikátorom sa nanáša presne tak, ako riasenka. Teda od korienkov ku končekom. Produkty s linkovým aplikátorom fungujú tak, ako linky na oči. To znamená, že tesne popri korienkom prechádzate aplikátorom z vnútornej strany oka k tej vonkajšej. Podstatné pri prvom a druhom type aplikátora je, aby ste sérum na rast mihalníc nanášali na čisté, odlíčené oči. Ak na nich budú nejaké nečistoty alebo kúsky špirály, produkt nebude môcť naplno účinkovať.

Sérum na riasy sa nanáša každý deň, najlepšie večer, kedy ste už odlíčená. Pre mužov platí, aby si oči a mihalnice taktiež pretreli čistiacim prostriedkom (napr. micelárnou vodou). Opačný prípad ale je možný. Teda nanesiete si sérum na rast mihalníc, chvíľu počkáte a na to si môžete pokojne aplikovať aj maskaru.

Výsledky tohto produktu môžete spozorovať pomerne rýchlo, no závisia od rôznych faktorov. Z výskumov vyplýva, že niektorí používatelia videli výsledky už po 14 dňoch, iní po mesiaci a u iných nastal ideálny stav po 3 mesiacoch. Vo všeobecnosti to znamená, že sérum na mihalnice zaberá pomerne rýchlo a na výsledky nemusíte dlho čakať, nakoľko rastú a vyživujú sa každou aplikáciou.

Nemusíte sa báť toho, že na tri mesiace budete potrebovať množstvo balení. Jedno balenie zvykne vystačiť na 4-5 mesiacov, aj keď pravdou je, že to závisí hlavne od výrobcu a od konkrétneho produktu. Teda s jedným balením si vystačíte aj na udržiavaciu kúru. To znamená, že sa odporúča sérum na mihalnice používať aj po troch mesiacoch. Nemusí to byť každý deň, stačí 2-3x týždenne.

Je jeho používanie bezpečné?krasne dlhe mihalnice

Každý prípravok, a teda aj sérum na rast mihalníc, ktorý sa aplikuje na citlivé oblasti resp. tesne pri citlivých oblastiach musí byť testovaný. Preto nikdy nekupujte také produkty, na ktorých nie je uvedené, že prešli dermatologickou, alergiologickou či oftalmologickou kontrolou. A už určite sa nepúšťajte do výroby prípravku na rast mihalníc, aj keď ste našli nejaký overený domáci recept. Domáce recepty nebývajú overené lekársky ani klinicky. Vyskúšali ich len niektorí odvážlivci, ktorí riskujú so svojim zdravím a zrakom. Nielenže z toho môžu vzniknúť vážne alergické reakcie, ale skutočne môže dôjsť k poškodeniu viečka, k vypáleniu rias a k poškodeniu zraku. Určite vám to za ušetrených 10-20 eur nestojí.

Sérum na riasy vám ponúka nejedna lekáreň, online obchod, drogéria či kozmetický salón. Ceny sa však zvyknú výrazne líšiť. Pohybujú sa od 20 do 100 eur a výber je skutočne široký. Niektoré produkty sa predávajú výhradne online. Tak aby vám neušlo to najlepšie na trhu a aby ste zbytočne neplatili za niečo, čo vám nepomôže, máme pre vás jedno odporúčanie. Aby ste si vybrali to najlepšie a najbezpečnejšie sérum na mihalnice, odporúčame vám sa sústrediť na recenzie a rôzne online diskusie reálnych užívateľov. Tie vám napovedia, či produkt naozaj účinkuje alebo nie. Nápomocné budú určite aj fotky používateľov pred prvou aplikáciou a po ukončení najlepšie 3-mesačnej kúry.

Pokiaľ by vás zaujímali niektoré domáce metódy rastu mihalníc, stačí si len kliknúť na vyznačené spojenie.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *